Dodaj do obserwowanych

Burleska Show + Stand-up / Sucha Beskidzka

Koncert
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Sucha Beskidzka, Mickiewicza 27
26.10.2023
19:00
26.11.2023
19:00

Opis

Zapraszamy na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Połączenie stand-upu i burleski. Wieczór wielkich wrażeń, szerokich uśmiechów oraz niezapomnianych emocji. Już teraz przygotujcie się na zakwasy na brzuchu ze śmiechu oraz przyspieszone bicie serca w odpowiedzi na zmysłowe uniesienia. Velvet Rose - najdłuższe nogi polskiej Burleski, Rose de Noir - wielowymiarowa piękność oraz Przemek Grajny - stand-uper oraz czarodziej słowa, nie będą brali jeńców! Luksus i splendor, jaki poczujecie podczas naszego wieczoru sprawi, że każde z Was będzie błagało o więcej! Pióra, brokat, lejący się szampan oraz niewybredne żarty odurzą Was niczym egzotyczny narkotyk! Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i przepychu, jakiego nie powstydziłoby się amerykańskie Las Vegas! Już teraz zarezerwuj datę i kup bilet!

O Artystach:
Rose de Noir - performerka z Łodzi, dla której burleska stała się nieodłącznym elementem codziennego życia od kuchni aż po garderobę. Rose w swoich pokazach łączy klasyczną burleskę z neo burleską gdzie używa wielu technik scenicznych i tanecznych takich jak balet, aerial dance, kabaret oraz odrobinę magii i wiele więcej. Doświadczenie taneczne i sceniczne zdobywała od najmłodszych lat tańcząc i występując w dziecięcych grupach i przedstawieniach. Jak sama mówi, tańczy "od zawsze", zaczynając od tańca klasycznego i jazzu, przez taniec orientalny i towarzyski do technik kobiecych i tych kompletnie niekonwencjonalnych jak taniec w powietrzu. Poza tym stara się wszechstronnie rozwijać aktorsko, muzycznie i artystycznie np. zdobywając w 2015 roku certyfikat pedagoga cyrkowego. Na koncie ma wiele osiągnięć w dziedzinie burleski, organizuje Łódzką Galę Burleski w Łodzi oraz regularnie reprezentuje Polską burleskę za granicą podczas międzynarodowych konkursów i festiwali.

Velvet Rose - Artystka Burleski z Wrocławia. Tancerka, choreografka, nauczycielka. Ukończyła Berlińską Akademię Burleski, prowadzoną przez Marlene von Steenvag i uzyskała tytuł "Bachelorette of Burlesque". Uczyła się od gwiazd burleski z Niemiec, Czech oraz USA. Występuje w kraju i za granicą, a także miała okazję zaprezentować się za wielką wodą. Niejednokrotnie brała udział w zagranicznych festiwalach, jak np. Bohemian Burlesque Festival, czy Berlin Burlesque Festival. Współproducentka i artystyczna dusza projektu Babylon Breslau - jedynej burleskowej rewii "murder mystery" w Polsce. Zarówno klasycznej jak i neo burlesce oddaje się z tą samą pasją. Dla niej burleska to nieskończone odkrywanie siebie i swoich możliwości. Podczas swoich show uwielbia obdarowywać widzów niezapomnianymi wrażeniami oraz zostawiać blask w ich sercach i brokat na ich ubraniach. Niech Was nie zwiedzie pierwsze wrażenie! - pod delikatną, kobiecą skórą kryje się płomienny temperament.

Przemek Grajny - Człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Gdyby mu wszystko wychodziło, stałby się Ryanem Goslingiem południowej Polski. Na scenie od 2019 roku, jak sam stwierdza "najgorsze jest pierwsze osiem lat". Nie licząc open-mica nagranego butelką po Bystrzance, debiutował w sieci programem "Homme fatale", który zebrał doskonałe recenzje oraz dwie gwiazdki Dębicy.

Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.
Obowiązuje zakaz nagrywania obrazu i dźwięku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Sucha Beskidzka, Mickiewicza 27
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 21.09.2023, 03:19
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Burleska Show + Stand-up / Sucha Beskidzka
Koncert
Data:
Czwartek, 26.10.2023 | 19:00
Cena:
75,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 20 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać